Uważam, że każde z ćwiczeń jest bardzo pomocne i przy ich systematycznym wykonywaniu efekty będą extra :) Podobają mi się bardzo piosenki, gdzie ze słuchu musimy uzupełnić słowa oraz to, że mamy podane gotowe zwroty do nauki, a nie tylko pojedyncze słówka. Super jest również to, że są dni z powtórkami, że jest czas, aby nowy materiał na prawdę dobrze utrwalić. O webinariach z Native Speakerem nawet nie wspomnę, bo są mega mega mega i jeszcze raz mega :D Generalnie wszystkie ćwiczenia na Vagaru są super i w ogóle całe Vagaru to coś nieziemskiego, coś czego zawsze poszukiwałam i Wy w końcu to stworzyliście :) Dzięki ! :)
Jeśli chodzi o czas realizacji zadań, to w 99% spokojnie jest on wystarczający, a czasami nawet szybciej mi wszystko idzie. Lubię jednak czasami, kiedy mogę sobie na to pozwolić, zostać na Vagaru dłużej niż te 60 minut i z przyjemnością zajrzeć na inny poziom, bądź powtórzyć coś jeszcze raz :)
Realizuje poziom Goldie i czasami zaglądam do Miyaru, a co do Memrise - zawsze robię zamieszczone tam powtórki. Tak mi się spodobała ta strona, że kiedy tylko mam wolną chwilę, a przed snem praktycznie zawsze, włączam aplikacje w telefonie i powtarzam i powtarzam. To stało się jak nałóg :)
Vagaru i wszystko co z tym związane jest strzałem w dziesiątkę, to miejsce do którego zawsze chce się wracać, wracać z przyjemnością, które nigdy się nie nudzi :) Nie wyobrażam sobie już dnia bez Vagaru :) i z całą pewnością mogę je polecić każdemu kto chce się nauczyć języka w przyjemny i efektywny sposób :) Z niecierpliwością czekam na nowości :)
Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ZA VAGARU :)