Witam wszystkich! :)

Po przeczytaniu Waszych komentarzy, chciałbym się pod nimi podpisać obiema rękami - podobnie ja Wy też jest wielkim entuzjastą Vagaru. I tutaj wielki ukłon w stronę Aggie oraz Współtwórców Vagaru - za POMYSŁ oraz jego realizację. Robicie świetną robotę. Tutaj naprawdę można złapać bakcyla do nauki języka angielskiego.

Realizuję poziom Goldie (A2/B1). Muszę przyznać, że zarówno partia materiału, tematyka oraz rodzaj i układ ćwiczeń bardzo mi odpowiadają. Często ze względów "technicznych" (dużo ludzi wokół) pomijam powtarzanie słówek na głos. Na ogół sugerowany czas jest wystarczający na realizację poszczególnych zadań. Czasami z własnej inicjatywy wyszukuję dodatkowe zwroty i zgłębiam temat, co powoduje, że czas nauki się wydłuża - z wielką przyjemnością zresztą.

Założyłem sobie konto w memrise i staram się powtarzać słówka, których się uczę. Bardzo brakuje mi w przygotowanych materiałach "memrise" ścieżki audio - tak aby można się uczyć jeszcze bardziej efektywnie poprzez czytanie, pisanie i słuchanie. Może w przyszłości da się coś z tym zrobić ?:)

Pozdrawiam serdecznie,
Piotrek